DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

DUK

UAB „Travelis“ yra tarpininkaujanti įmonė (kelionių agentūra) tarp su kelionėmis susijusių paslaugų teikėjų/organizatorių ir Jūsų, kelionių agentūros kliento. Per mus Jūs rezervuojate paslaugą ir yra sudaroma rezervacijos sutartis. Sutartis, pagal kurią bus vykdomos susitarimo dėl rezervuotų paslaugų suteikimo sąlygos, sudaroma su paslaugų teikėju/organizatoriumi. Šias sąlygas galite rasti tiesiogiai pas paslaugų teikėją/organizatorių. Prašymą/skundą dėl internetiniame puslapyje travelis.lt įsigytos paslaugos galima pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (http://www.vvtat.lt) arba Elektroninio ginčų sprendimo (EGS) platformoje (http://ec.europa.eu/odr/).

Skrydžių sąlygos ir taisyklės

Mūsų teikiamos paslaugos, tai pagalba rasti optimaliausią skrydį pagal individualius kiekvieno kliento poreikius.

 

Rezervacija įsigalioja tik apmokėjus už įsigytas paslaugas ir gavus užsakymo patvirtinimą. Kadangi už skrydžių kainą siūlomų vietų skaičius yra ribotas, rekomenduojama mokėjimą atlikti kuo greičiau, nes bilietų už nurodytą kainą gali nelikti. Paslaugų naudos gavėjas patvirtina, kad pastarosios sąlygos jam yra žinomos.

Įsigijus bilietą, iškart įsigalioja skrydžių bendrovės taisyklės.


Užsirezervavus skrydį svarbu reaguoti į el. pašto pranešimus. Juo gausite rezervacijos patvirtinimą, apmokėjimo sąlygas, iškilusius pakeitimus ir kt. Jei manote, jog negavote visos reikalingos informacijos, susisiekite su mumis telefonu.


Keleivis patvirtina, kad jam yra žinomos ir suprantamos toliau pateiktos sąlygos: pigių skrydžių avialinijų (Ryanair, Wizzair, Easyjet, Monarch, Vueling, Norwegian) bilietai nėra jungtiniai, todėl pats keleivis yra atsakingas už bagažo perregistravimą ir atsiėmimą persėdimo metu; nespėjus į sekantį skrydį, esant vėlavimams, pakeitimams ar atšaukimams, kelionių agentūra arba bilietų pardavimo sistema, iš kurios buvo pirktas bilietas, ir avialinijos neprisiima atsakomybės ir neįsipareigoja padengti atsiradusių nuostolių; keleivis turi susipažinti su pasirinktos kelionės maršrutu ir kelionei reikalingais asmens dokumentais; vežėjui nusprendus pakeisti išvykimo ir/ar atvykimo oro uostą, keleivis pats privalo pasirūpinti transportu iš vieno oro uosto į kitą; rezervuojant bilietus į abi puses negalima pasirinkti tik kelionės atgal, t.y. nusprendus nepasinaudoti bilietu į priekį, avialinijos automatiškai atšaukia ir grįžimą. Lėktuvo bilietų datos ir pavardės keitimo, grąžinimo, kūdikių ir vaikų keliavimo, bagažo, nestandartinių daiktų gabenimo taisykles nustato konkreti skrydžių bendrovė. Rezervuodami bilietą, susipažinkite su pasirinktos skrydžių bendrovės taisyklėmis ir skrydžio sąlygomis.

 

UAB "Travelis" lėktuvo bilietus administruoja ir įmokas renka:
Baltic Tours Group, UAB
Įmonės kodas: 111518422
PVM mokėtojo kodas LT115184219
Vašingtono a. 1, Vilnius
info@baltictours.lt +370 52661616


Aviakompanijai atšaukus ar pakeitus skrydį, aptarnavimo mokestis nėra grąžinamas.

TezTour

Informacija keliaujantiems su Tez Tour:

Dažniausiai užduodami klausimai

KidyTour

Informacija keliaujantiems su KidyTour:

https://www.kidytour.lt/naudinga-informacija/atmintine-keliautojui

 

Tui

Informacija keliaujantiems su Tui:

https://www.tui.lt/atmintine/

 

Novaturas

Informacija keliaujantiems su Novaturu:

https://www.novaturas.lt/informacija-ir-patarimai-keliaujantiems/

 

Gruda

Informacija keliaujantiems su Gruda:

https://www.gruda.lt/svarbi-informacija-ir-patarimai

 

Guliverio Kelionės

Informacija keliaujantiems su Guliverio kelionėmis:

https://www.guliveriokeliones.lt/duk

 

TT-Line

Informacija keliaujantiems su TT-Line:

https://www.ttline.com/lt/keleiviai/klientu-aptarnavimas/