Dzūkijos nacionalinis parkas - Druskininkai

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės kaina: 0 €

Įspūdinga kelionė po miškingąją Dzūkiją, garsėjančią didžiuliais pušynų plotais, juose pasislėpusiais senoviniais kaimais, tyvuliuojančiais ežerais ir srauniomis šaltavandenėmis upėmis. Ekskursijos metu apžiūrėsime Punios įžymybę - piliakalnį, vadinamą Margio kalnu. Susipažinsime su viena seniausių Lietuvos gyvenviečių – Merkine. Apsilankę Dzūkijos nacionalinio parko Merkinės lankytojų centre*, kopsime į Merkinės piliakalnį, ant kurio XIV a. stovėjo lietuvių gynybinė pilis. Nuo Merkio piliakalnio atsiveria nuostabi Merkio ir Nemuno santakos panorama, nuo seno tapusi Dainavos krašto simboliu.

Nuvykę į Druskininkus, dalyvausime teatralizuotoje ekskursijoje*, kurios metu išgirsime įdomias istorijas apie Čiurlionio vaikystę, jo draugus, šeimos narius, kaimynus, apie Čiurlionio paminklo statybos intrigas, aplankysime jo memorialinį muziejų. Pasivaikščiosime Vilniaus alėja, Drumaskonio ežero pakrante, ragausime Grožio šaltinio vandens.

Keliausime į Liškiavą. Čia apžiūrėsime XVIII a. pradžioje statytą Liškiavos sakralinį ansamblį su buvusiu Domininkonų vienuolynu ir bažnyčia, laikoma vėlyvojo baroko šedevru. Bažnyčios rūsiuose įrengtas muziejus, saugantis vertingus dailės paminklus. Užkopsime į Liškiavos piliakalnį, kur apžiūrėsime XV a. pilies bokšto liekanas ir pasigrožėsime nuostabia Nemuno panorama.

Pasirinktinai galima lankyti:

  • M.K.Čiurlionio memorialinis muziejus 2,00 EUR/asm., turintiems lengvatą 1,00 EUR; ekskursija su gidu 10,00 EUR grupei;

  • Liškiavos ansamblio ekspozicija - 2,00 EUR/asm., gido paslaugos – 10 EUR/grupei;

  • Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centras – 1 EUR/asm;

  • Teatralizuota ekskursija - 4 EUR/asm., trukmė 2 val.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!