Šiaurės Italijos ežerai ir Dolomitinės Alpės

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją, Vokietiją. Atvykstame prie didžiausio Bavarijoje Chymzės ežero ir laivu* plaukiame į Vyrų salą. VIII amžiuje ežero salose buvo įkurti du benediktinų vienuolynai, pagal kuriuos salos ir buvo pavadintos: Moterų saloje įkurtas moterų vienuolynas, o Vyrų saloje - vyrų vienuolynas. Moterų salos vienuolynas veikia iki šių dienų, o Vyrų saloje jis buvo uždarytas ir galiausiai sala pateko į garsiojo Bavarijos karaliaus Liudviko II rankas. Sužavėtas Prancūzijos karaliaus Liudviko XIV rezidencija Versalyje Liudvikas II čia pradėjo statyti jų kopiją – Naujuosius rūmus* salos viduryje. Ekskursijos metu pamatysite ypatingai puošnias rūmų sales ir Veidrodžių galeriją, o karaliaus Liudviko II muziejuje* galėsite susipažinti su jo gyvenimo istorija. Išplaukiame iš salos. Kelionė per Vokietiją, Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 diena. Pusryčiai. Dieną praleisime Italijos Trentino – Pietų Tirolio regione, kurio didžiąją dalį užima Dolomitinės Alpės. Tai Alpių kalnų grandinė, kur atskiras uolų grupes skiria gilūs slėniai ir perėjos. Dėl ypatingo grožio vertikalių uolų ir siaurų bei ilgų slėnių šie kalnai yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Lankysimės Vakariniuose Dolomituose, kur iš Madonna di Campiglio miestelio keltuvu* kilsime į Passo del Groste kalnų perėją (2442 m), nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į aplinkinius kalnus ir slėnius. Laisvas laikas poilsiui kalnuose. Pageidaujantiems – žygis (~4 val.) kalnų takeliais iki vienos iš trobelių, įsikūrusių didingų uolų pašonėje. Po pietų vykstame į regiono sostinę Trentą – ypatingai svarbų miestą Katalikų bažnyčios istorijoje. Čia 1545 metais buvo sušauktas garsusis Tridento susirinkimas, pradėjęs kontrreformacijos judėjimą ir reformas Katalikų bažnyčioje. Apžvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosite senamiesčio aikštėmis ir gatvėmis, pamatysite Santa Maria Maggiore bažnyčią, kurioje vyko viena iš Tridento susirinkimo sesijų, romaninę-gotikinę miesto katedrą, puošnius rūmų fasadus, susipažinsite su miesto istorija. Po ekskursijos – laisvas laikas. Vakare išvykstame iš Trento. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Italijoje ežero – Gardos, kur ribojasi trys Italijos regionai: Trentinas – Pietų Tirolis, Lombardija ir Venetas. Šiaurinę ežero dalį supa aukšti kalnai, kurių papėdėje įsikūrę daugybė mažų miestelių. Apsilankysime kurortiniame Malčezinės miestelyje, kur išlikusi didinga Veroną valdžiusios Scaligeri šeimos pilis. Susipažinsite su miesteliu ir galėsite apsilankyti pilyje**, nuo kurios bokšto atsiveria nuostabi miestelio ir Gardos ežero panorama. Laisvas laikas pietums ir poilsiui prie ežero. Pageigaujantys galės iš miestelio keltuvu** pakilti į Monte Baldo kalną ir pasigrožėti Gardos ežero bei aplinkinių kalnų panorama. Vakarop išvykstame link Madžorės ežero. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame prie antrojo pagal dydį Italijoje Madžorės ežero. Atvykstame į kurortinį Strezos miestelį, žavintį išskirtinio grožio architektūra bei dekoratyviniais sodais. Laivu* plaukiame į vos už 400 metrų nuo kranto įsikūrusius Isolla Bella salos rūmus*, kur susipina menas, istorija ir kraštovaizdis. Beveik visą salos plotą užima prabangūs rūmai ir itališko stiliaus retų augalų parkas su galybe terasų, fontanų ir skulptūrų. Vykstame prie trečio pagal dydį Italijoje Komo ežero. Apsilankysime pakrantėje įsikūrusiame Komo miestelyje. Apvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosite jaukiomis miesto gatvelėmis, pamatysite didingą katedrą, susipažinsite su miestelio istorija. Laisvu laiku galėsite funikulieriumi** pakilti į apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria Komo ežero panorama. Išvykstame iš Komo. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Atvykstame prie Viorterio ežero, šalia kurio ant kalno iškilęs modernus, šiuolaikinio dizaino medinis apžvalgos bokštas Pyramidenkogel. Tai viena aukščiausių medinių stebėjimo platformų pasaulyje. Liftu* pakilsime į apžvalgos platformą, iš kurios atsiveria kerinti Alpių kalnų, slėnių, ežerų ir miestelių panorama. Pageidaujantys iš bokšto galės nusileisti rogutėmis*. Tęsiame kelionę per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!