Latvijos pilys, rūmai ir pramogos Rygoje (kolektyvams)

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Rundalę, kur aplankome baroko šedevrą - Rundalės rūmų ansamblį*, suprojektuotą garsaus italų architekto F. B. Rastreli, sukūrusio ir garsiuosius Ermitažo rūmus Sankt Peterburge. Šiuo metu rūmuose veikia muziejus su puošniomis salėmis, jame saugoma gausi meno kūrinių kolekcija. Pasivaikščiosite nuostabiame prancūziško stiliaus sode*. Apie pietus atvykstame į Rygą. Apžvalginė ekskursija po Rygos istorinį miesto centrą,1997m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, visada šurmuliuojanti Livu aikštė, aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia, Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas”. Nakvynė viešbutyje Rygos centre.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Gaujos nacionalinį parką. Ši vaizdinga Gaujos upės atkarpa išsiskiria didele gamtos įvairove ir kultūros istorijos paminklais. Atvykstame į Siguldą, kur pageidaujantys galės išbandyti bobslėjaus trasą*. Skriejant specialiomis rogėmis, įveiksite 16 posūkių, o drąsiausieji galės išvystyti net 125 km/val. greitį. Ši pramoga suteiks nepakartojamų įspūdžių ir geros nuotaikos visai dienai. Vėliau aplankome Gutmanio olą, susiformavusią prieš 10 000 metų, poledynmečio vandenims graužiantis į smiltainio uolas. Tai senovės kulto vieta ir saugomas geologinis objektas, garsus savo sienose esančiais įrašais. Aplankysime nuostabią Turaidos pilį*. Ši viduramžių tvirtovė mena ne tik karus, bet ir nepamirštamą legendą apie Turaidos Rožę. Apžiūrėsime ne tik pilį, bet ir viduramžius menančią liuteronų bažnyčią, kuri yra viena seniausių medinių bažnyčių Latvijoje. Vakarop išvykstame namų link. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Dėmesio! Kelionės trukmę bei kelionės programą galima keisti ir derinti prie jūsų poreikių ir pageidavimų. Taip pat galime užsakyti aukštesnės klasės viešbutį bei pasirinktą maitinimą (tik pusryčius, pusryčius ir vakarienes arba pilną maitinimą – pusryčius, pietus bei vakarienes). Pageidaujantiems rezervuojame konferencijų salę su reikiama įranga renginiams bei verslo susitikimams.

Pageidaujantiems už papildomą mokestį šios kelionės metu galime užsakyti:

Romantišką pasiplaukiojimą Rygos kanalais;

Plaukimą laivu Dauguvos upe (papildomai galime užsakyti užkandžių, gėrimų laive);

Naminių sūrių ir konservuotų daržovių degustaciją Malkalnų šeimos ūkyje, Jelgavos rajone;

Gėrimų iš sulos degustaciją Ikškilės sulos namuose;

Ekskursiją Šitake grybų ūkyje su degustacija;

Apsilankymą „Laima“ šokolado fabriko muziejuje;

Ekskursiją Rygos alaus rajone, kuris driekiasi 2,5 km ilgio maršrutu ir turi 10 sustojimų ir galimybe paragauti daugiau nei 100 latviško alaus rūšių;

Bilietus į Latvijos operos ir baleto teatro spektaklius;

Nuvykti į „Cinevilla“ kino miestelį, kur patys galėsite dalyvauti kino filmavimo procese - ropštis virš liepsnojančios prarajos, dideliu greičiu lėkti dviračiu, skraidyti tarp debesų ir pasinerti į povandeninį pasaulį! Taip pat pamatysite kaip Ryga atrodė prieš maždaug 100 metų. Kad dar labiau pajaustumėte istorijos alsavimą, kino miestelio kostiumų dirbtuvėse siūlome pasiimti armijos uniformų, medicinos seserų ar miestiečių kostiumų. Juos vilkėdami galėsite ne tik pasivaikščioti po „Cinevillos“ teritoriją, bet ir nusifotografuoti atminimui. Juk ne taip dažnai galima pabuvoti Holivude!

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!