Pramogos karališkame kurorte Birštone (kolektyvams)

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame Birštono link. Atvykstame į Stakliškių alaus daryklos salyklo bokštą–muziejų*, įsikūrusį neseniai restauruotame, XIX a. buvusios alaus daryklos „Gintaras“ salyklo džiovyklos bokšte. Jūsų lauks įsimintina ekskursija po muziejų, kurios metu išgirsite midaus atsiradimo ir gamybos istoriją, pamatysite ankstesniųjų laikų midaus gėrimo indus, apžiūrėti išlikusias autentiškas erdves ir įrenginius. Ekskursijos kulminacija – šio tradicinio autentiško gėrimo degustacija*. Šalia esančioje parduotuvėje galėsite įsigyti visų rūšių midaus gėrimų originaliose pakuotėse ir nustebinti saviškius lauktuvėmis. Apie pietus atvykstame į Birštoną – garsų Lietuvoje mineralinių vandenų sveikatinimo kurortą. Visas Birštonas vasarą skendi žalumynuose. Ties Birštono kurortu Nemunas daro didelį vingį, apsupdamas, nuostabaus grožio šilą. Birštono kurortas dar XVIII amžiuje ėmė garsėti gydomųjų savybių turinčiais mineraliniais vandenimis. Mineralinis vanduo, trykštantis iš žemės gelmių, yra svarbiausias Birštono kurorto gyvavimo bei augimo skatintojas. Būtent dėl mineralinio vandens sudėties ir ypatingo švelnaus oro, kuris veikia organizmą lyg didžiulis inhaliatorius, Birštonas nuo seno yra laikomas vienu iš pačių geriausių Lietuvos kurortų, turintis karališkas šaknis. Laisvas laikas pietums vienoje iš jaukių Birštono kavinių. Po pietų, ekskursija karališkame kurorte, kurios metu išgirsime miesto istoriją, paskanausime pirmųjų Birštono mineralinių šaltinių vandens, pasivaikščiosime Vytauto parke ir užkopsime į Vytauto piliakalnį, nuo kurio atsiveria panorama į Nemuno vingį. Vakarop atvykstame į 5* viešbutį Harmony Park. Laisvas laikas lepinantis viešbučio vandens ir pirčių zonoje. Pageidaujantierms – vakarienė viešbučio restorane** (už papildomą mokestį). Nakvynė.

2 diena. Gausūs švediško stalo pusryčiai viešbučio restorane. Tęsiame ekskursiją Birštono kurorte. Laiką leisime įspūdingame centriniame miesto parke. Išbandysime sveikatinimąsi S.Kneipo metodu. Vėliau apsilankysime atvirame originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokšte-paviljone „Druskupis“. Tai vienintelis toks Lietuvoje mineralinio vandens garinimo statinys, kur galima mėgautis ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru. Išbandysime inhaliacijas po atviru dangumi, stiprinsime sveikatą ir grūdinsime organizmą šviesos terapija. Laisvas laikas pietums vienoje iš jaukių kurorto kavinių. Po pietų vykstame aplankyti aukščiausio Lietuvoje Birštono apžvalgos bokšto. Bokštas yra 45 metrų aukščio ir į jį kopiant, turėsite įveikti 300 patogių ir saugių laiptelių. Nuo ant Škėvonių kalnagūbrio pastatyto apžvalgos bokštų „karaliaus“ gėrėsitės unikaliomis Europoje, Nemuno upės kilpomis, aukštais šlaitais, raguvomis, bei atodangomis. Vakare išvykstame namų link. Grįžtame į namus.

Pageidaujantiems už papildomą mokestį šios kelionės metu galime užsakyti:

Dalyvavimą edukacinėje programoje „Dzūkiškos bandos“. Susipažinsite su bulvinių dzūkiškų bandų paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. O pageidaujantys patys galės pašauti bandą nuo ližės į krosnį;

Pasiplaukiojimą pramoginiu laivu Birštono kilpų regioniniame parke, aplankant Birštono kurorto vaizdingiausias vietas, apžvelgiant natūralų šios vietovės kraštovaizdį (vykdoma esant palankioms oro sąlygoms);

"Harmony Park“ viešbučio centro SPA centre teikiamas malonias procedūras, padėsiančias sušilti, atsigaivinti, atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir sielą. Galėsite pasirinkti vieną procedūrą ar visą jų rinkinį. Atsižvelgdami į Jūsų norus, kvalifikuoti specialistai sudarys Jums tinkamiausią sveikatą ir kūno grožį puoselėjančią programą.

"Harmony Park" viešbučio erdves konferencijoms, skirtas tiek nedideliems susirinkimams, tiek konferencijoms iki 300 žmonių. Erdvėse įrengta moderni garso ir vaizdo įranga leis pasiekti geriausius rezultatus. Galėsite surengti mokymus darbuotojams, metines šventes, motyvacinius seminarus ir kitus renginius. Visos erdvės sukurtos viliantis, kad šioje aplinkoje žmonės bendraus, jungsis ir turės visas sąlygas kurti tobulesnį požiūrį į verslą.

Šventinį vakarą su užkandžiais, karštais patiekalais bei gėrimais vienoje iš renginių erdvių

Bilietai į mokamus lankomus objektus:

Vietiniai gidai ir ausinukų nuoma ~ 5 EUR

Ekskursija Stakliškių alaus daryklos salyklo bokšte–muziejuje ir gėrimų degustacija ~ 12 EUR/asm.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!