Savaitgalis Lietuvos pajūryje 3 d.

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame pajūrio link. Keliaujame į Mosėdį, kuris Lietuvoje ir Europoje žymus savo akmenų muziejumi. 1957 metais muziejų kaip akmenų kolekciją pradėjo kurti gydytojas Vaclovas Intas. 1979 metais oficialiai atidarytame Unikalių akmenų muziejuje buvo apie 5000 riedulių, suvežtų iš įvairių Lietuvos vietovių. Šiandien senajame malūne įkurta istorinė ekspozicija. Rieduliai išdėstyti pagal kilmę, grupelėmis sudaro natūralaus riedulyno vaizdą. Lauko ekspozicijoje, 14 ha plote Bartuvos upės slėnyje, guli girnos, nutiesti akmeniniai laiptai, takai, grindiniai, tilteliai, atraminės sienelės, stalai, skulptūros. Čia yra apie 200 didelių riedulių. Visi jie į Lietuvą kartu su ledynais atslinko iš Suomijos, Alandų salų, Botnijos įlankos ir Švedijos Pietums užsuksime į Žemaitišką karčemą*, kur Jūsų lauks tikras skrandžių išbandymas, galėsite paragauti tradicinių žemaitiškų valgių. Toliau keliaujame į Palangą. Įsikuriate 4* viešbutyje Palangos miesto centre, atokiau nuo triukšmo. Jame įrengtas baseinas ir pirtis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Palangoje.

2 diena. Pusryčiai. Nemokamas apsilankymas baseino erdvėje. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti įvairius masažus, ar kitas grožio procedūras. Diena skirta poilsiui Palangos kurorte. Pageidaujantys galės apsilankyti grafo Tiškevičiaus dvaro rūmuose esančiame gintaro muziejuje* ir botanikos parke. Palangos botanikos parko plotas siekia iki 100 ha su medelynais, pievomis, gėlynais, vandens telkiniais. Pageidaujantys galės apsilankyti ir Birutės kalne - tai aukščiausia Palangos kopa, jau nuo XVII a. pažymėta visuose stambesniuose žemėlapiuose. Birutės kalno pavadinimas siejamas su romantiška legenda apie šventą ugnį kūrenusią vaidilutę Birutę, kunigaikščio Kęstučio žmoną ir Vytauto motiną. Būnant Palangoje privaloma aplankyti Palangos tiltą! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Palangoje.

3 diena. Pusryčiai. Nemokamas apsilankymas baseino erdvėje. Apie pietus keliaujame namų link. Toliau apsilankysime Pajūrio regioniniame parke esančiame Olando kepurės kraštovaizdžio draustinyje. Ledynas, atsitraukdamas suformavo moreninį gūbrį, kurio aukščiausia viršūnė pajūryje vadinama Olandų kepurės kalnu. Čia į jūrą žvelgsite nuo 20 metrų aukščio skardžio. Vakarop grįžtame namo.

Mokami objektai:
Palangos gintaro muziejus
~4,00 EUR/asm., turintiems lengvatą ~2,00 EUR.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!