Nepamirštamas savaitgalis VILNIUS GRAND RESORT viešbutyje 2 d.

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Ryte išvykstame į Vilnių. Keliaujame aplankyti Valdovų rūmų - politinio, diplomatinio, administracinio ir kultūrinio Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės centro, gyvavusio XV–XVII a. pirmoje pusėje. Ekskursijos metu sužinosite kaip mūsų valdovai piršdavosi ir su kuo tuokdavosi, ar per vestuves būsimos valdovės vilkėdavo baltomis suknelėmis, kodėl Aleksandro Jogailaičio ir Maskvos kunigaikštytės Elenos vestuvių metu Vilniaus katedroje dužo taurės ir dar daug kitų istorijų apie Lietuvos didikų gyvenimą. Pasivaikščiosime po įspūdingą archeologinį rezervatą, kurį gaubia atkurtas Valdovų rūmų pastatas, apžiūrėsime išlikusius autentiškus mūrus ir išvysite menes ir privačius apartamentus su atkurtais istoriniais vėlyvosios Gotikos, Renesanso ir ankstyvojo Baroko interjerais. Po apsilankymo Valdovų rūmuose, einame susipažinti su Vilniaus senamiesčiu įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Trumpa apžvalginė ekskursija, kurios metu pasivaikščiosime jaukiomis gatvelėmis, išvysite Vilniaus universiteto ir Prezidentūros rūmus, signatarų namus Šv. Nikolajaus cerkvę rotušės aikštę. Atvykę į Stiklių gatvę einame pietauti į restoraną “Lokys”. Galėsite pasimėgauti sočiais pietumis viename seniausių Vilniaus senamiestyje veikiančių restoranų, garsėjančiame jaukiai įrengtais gotikiniais rūsiais. Vykstame į „Vilnius Grand Resort“ 4* viešbutį. Praleisite nepamirštamą savaitgalį moderniame laisvalaikio, poilsio ir pramogų komplekse, įsikūrusiame ežerų, beržynų ir vingiuojančių kalvų apsuptyje. Už vos 20 min kelio nuo Vilniaus miesto centro atrasite gamtą, skanų maistą bei tikrą atpalaiduojantį poilsį.

Viešbutyje praleisite 1 naktį su pusryčiais ir vakariene. Galėsite neribotai lankytis Aqua Pool zonoje, kurioje jūsų laukia pasiplaukiojimas baseine, atpalaiduojanti i sūkurinė vonia, sauna ar garinė pirtis bei apsilankymas sporto klube. Taip pat galėsite pasilepinti viena 30 min. trukmės SPA procedūra (būtina išsirinkti SPA procedūrą užsisakant kelionę). Galite pasirinkti iš šių procedūrų:

  • Nugaros ir kaklo srities masažas su Juodosios jūros druskos Lye ekstrakto aliejumi.
  • Kompresas su Juodosios jūros druskos Lye ekstraktu.
  • Juodosios jūros purvo aplikacija 30min;
  • Vonia su Juodosios jūros druskos Lye ekstraktu.

Procedūrų aprašymai pateikti programos gale. Pasirinktą procedūrą garantuojame patvirtinus viešbučiui.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena. Papusryčiavę ir pasimėgavę SPA malonumais bei puikiu viešbučio aptarnavimu kitos dienos vidurdienį išvykstame link Trakų. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su Trakų miesto bei Lietuvos didžiojo kunigaikščio vasaros rezidencijos istorija, pasigrožėsite Galvės ežero panorama ir akmenine raudonomis plytomis apdailinta Trakų pilimi, kuri ilgą laiką buvo LDK kultūrinis traukos centras. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys galės apsilankyti pilyje**. Pavaišinsime šviežiai iškeptu kibinu ir garuojančiu sultiniu, kuris sušildys ir maloniai nuteiks kelionei į namus.

SPA procedūrų aprašymai:

Nugaros ir kaklo srities masažas su Juodosios jūros druskos Lye ekstrakto aliejumi.

Masažas su Juodosios jūros druskos ekstraktu Lye teigiamai veikia visą kūną ir apima daug savijautą gerinančių funkcijų, tokių kaip reumatas, kraujotakos sutrikimai, artritas, kvėpavimo ar odos funkcijų sutrikimai.

Juodosios jūros purvo aplikacija 30 min.

Juodosios jūros purvas susiformavo po katastrofiško žemės drebėjimo 740 m. pr. m. e., o jo specifinė cheminė sudėtis turi itin daug sieros ir geležies. Juodosios jūros purvas yra unikalus ir skiriasi nuo kitų visame pasaulyje esančių kalkakmenio purvo telkinių. Įvairių mineralų ir mikroelementų turintis purvas tai sveikatos, ir grožio šaltinis, kuris padės pagerinti odos būklę, sumažinti sąnarių skausmus, nuraminti nervų sistemą ir pagerinti bendrą savijautą.

Vonia su Juodosios jūros druskos Lye ekstraktu

Siūlome pasinerti į šiltą, malonią ir raminančią vonią su Juodosios jūros druskos Lye ekstraktu, itin prisotintu magnio, kuris tonizuoja raumenis, slopina odos problemas.

Kūno įvyniojimas šiltu Juodosios jūros druskos Lye ekstrakto kompresu

Ši procedūra apima kūno įvyniojimą šiltu Juodosios jūros druskos Lye ekstrakto kompresu. Procedūros metu yra pašalinami toksinai iš odos, suaktyvėja odos mikrocirkuliacija. Lye ekstraktas, praturtintas mineralinėmis medžiagomis, valo, atgaivina ir maitina odą, atpalaiduojančiai veikia raumenis, detoksikuoja ir suteikia energijos. Terapija ypatingai rekomenduojama potrauminėms būklėms gerinti, turintiems kraujotakos sutrikimų, negalavimų, susijusių su raumenų ir kaulų sistema.

SVARBI INFORMACIJA MEDIKAMS

Valstybės subsidiją atostogoms ir poilsiui Lietuvoje gaunantiems medikams užsakant kelionę, kurios vertė iki 200 eurų, už kelionę mokėti nereikės.

Medikai, kurie naudosis šia galimybe, turi pateikti galiojančios licencijos numerį arba teisę gauti paslaugą patvirtinantį kuponą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją bei užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojasi pirmą kartą.

Dokumentus siųskite elektroniniu paštu Jūsų užsakymą kuruojančiam kelionių organizatoriaus „Guliverio kelionės“ darbuotojui.
Laiške nurodykite užsakymo numerį, kelionės pavadinimą ir datą.

Papildoma informacija:
Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm., jei programos pastabose nenurodytas kitoks keliautojų skaičius.

Šiuo kelionės pasiūlymu gali pasinaudoti visi keliautojai – ne tik medikai!

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!