Zakopanė - Slovakijos Tatrai

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Atvykstame į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į vienus gražiausių Europoje Demanovo Laisvės stalaktitų – stalagmitų urvus*. Susipažinsite su nuostabiu požeminiu stalaktitų ir stalagmitų pasauliu, kurį gamta kūrė šimtmečius. Keltuvais keliamės į Chopok viršukalnę* (2024 m), nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai. Akmeninėje trobelėje ragausime žolelių arbatos*. Vakarop jėgas atgausime Bešeniovo terminiuose baseinuose*, kurių karštoji versmė trykšta net iš 1987 metrų gylio. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į gamtos grožybėmis garsėjantį miestelį, įsikūrusį Tatrų kalnų papėdėje – Zakopanę. Atvykus, pasivaikščiojimas seniausia kurorto gatve – Kocelnia, kuri puikiai perteikia vietinių gyventojų folklorą ir tradicijas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti garsiosios kalniečių „kvasnicos“ ar šio krašto tradicinės „grybienės“. Pageidaujantys keltuvu galės* pakilti į Gubaluvkos kalną, iš kur atsiveria nuostabi Tatrų bei kaimyninių kalnų masyvų – Gorcų, Pieninų ir Beskidų – panorama. Vykstame į Veličką*, kur apsilankysime įspūdingame druskos gamybos ir mineralų muziejuje. Veličkos druskų kasyklos veikia jau septynis šimtus metų ir yra įtrauktos į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Vakare atvykstame į gražiausią Lenkijos miestą, ilgus amžius buvusį Lenkijos sostine - Krokuvą. Vakarinė ekskursija po Krokuvos senamiestį: Turgaus aikštė, Šv. Marijos Mergelės bažnyčia, rotušė, paminklas A. Mickevičiui, Krokuvos miesto gynybinių sienų liekanos, Florijono vartai, Barbakanas bei paminklas Žalgirio mūšiui. Nakvynė viešbutyje prie Krokuvos.

4 diena Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Krokuva: Vavelio kompleksas – Krokuvos širdis, Vavelio katedra* - čia buvo karūnuoti beveik visi Lenkiją valdę karaliai, taip pat ir Lietuvos – Lenkijos karalius Jogaila, apsilankysime Vavelio pilyje*, pakilsime į Žygimanto varpinę, aplankysime kriptas, kur palaidoti karaliai, ir žymūs Lenkijos žmonės. Po pietų išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!