Trakai - Vilnius

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės kaina: 0 €

Keliausite į senąją Lietuvos sostinę – Trakus. Čia susipynusi šimtmečių istorija, kultūra ir nuostabi gamta.

Lankysitės Trakų salos pilyje* - buvusioje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rezidencijoje. Apžiūrėsite pilyje įsikūrusio Trakų kraštotyros muziejaus ekspoziciją.

Trakai - tai ne tik salos pilis, tačiau ir dvarai, karaimų bendruomenė bei jos kultūrinis ir kulinarinis paveldas. Pažintį su šios tautos kultūra maloniai pratęsite ragaudami karaimų kulinarinio paveldo patiekalą – kibinus.

Apsilankysite viename gražiausių parkų Lietuvoje – Užutrakyje. Tai buvusi grafų Tiškevičių rezidencija, kuri po restauravimo sušvito naujomis spalvomis. Ekskursijos metu sužinosite apie Tiškevičių giminę, apžiūrėsite dvaro rūmus*, pasivaikščiosite po parką.

Vyksite į Vilnių. Čia lankysite didingą ir legendomis apipintą Gedimino pilį*, nuo kurios bokšto atsiveria nepakartojama senamiesčio panorama, Aušros vartus - katalikų šventovę, garsią visoje Lietuvoje ir užsienyje, juose esantis Dievo Motinos paveikslas, garsėja stebuklinga galia.

Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose* apžiūrėsite dvi nuolatines ekspozicijas, atspindinčias istorinės rezidencijos funkcijas. Gausūs radiniai kartu su rūmų raidos maketais, ikonografine medžiaga ir tekstiniais komentarais rodomi Rūmų istorinės ir architektūrinės raidos ekspozicijoje (I maršrutas). Rūmų atkurtų istorinių reprezentacinių interjerų ekspozicija (II maršrutas) Jus atves į reprezentacines menes su atkurtais istoriniais vėlyvosios gotikos, renesanso ir ankstyvojo baroko reprezentaciniais interjerais, taip pat į specialią lobyno salę.

Pasirinktinai galima lankyti:

  • Apsilankymas Trakų kraštotyros muziejuje (salos pilyje) – 12 EUR/asm., mokiniams – 6 EUR;
  • Ekskursija lietuvių kalba Trakų salos pilyje - 30 EUR/grupei;
  • Užutrakio dvaras – 4,00 EUR/asm.; ekskursija grupei iki 20 žmonių - 40 EUR lietuvių kalba, 50 EUR užsienio kalba, vaikams - 20 EUR lietuvių kalba.
  • Gedimino pilies bokštas – 6 EUR/asm.; lengvatinis bilietas - 3 eur/asm;
  • Vilniaus gynybinės sienos bastėja - 5 EUR/asm.; lengvatinis bilietas - 2,5 EUR/asm;
  • Valdovų rūmai – 8 EUR/asm., nuo 15 EUR/grupei gido paslauga lietuvių kalba.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!