Dalykinė kelionė Amsterdamas-Edė

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė 3* viešbutyje Lenkijos-Vokietijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Tęsiame kelionę per Vokietiją. Apie 11 val. atvykstame į Vokietijos sostinę Berlyną. Tai miestas, per paskutinį šimtmetį matęs daug įvykių: čia vyko revoliucija, čia buvo nacių būstinė, miestas buvo visiškai susprogdintas, padalintas į dvi dalis ir galiausiai vėl suvienytas. Dabar tai vienas didžiausių miestų Europoje, tarp restauruotų istorinių pastatų čia galima pamatyti daug modernios architektūros, iš arti susipažinti su Šaltojo karo istorija ir apsilankyti pasaulinio garso muziejuose. Apžvalginė ekskursija su vietiniu gidu (rusų kalba), kurios metu pamatysime neorenesansinius Vokietijos Parlamento rūmus Reichstagą ir šalia esantį pagrindinį Berlyno simbolį – Brandenburgo vartus. Pasivaikščiosime Unter den Linden alėja, kur išvysime didingus baroko bei neoklasicizmo stiliaus pastatus. Čia pamatysime ir brolių Humboldtų iniciatyva įsteigą universitetą. Apsilankysime Žandarmerijos aikštėje, kur stovi Vokiečių katedra ir Prancūzų katedra. Pilies tiltu pereisime į Spree upės salą, kur pasigrožėsime Berlyno katedra. Šiaurinė šios salos dalis vadinama Muziejų sala – tai unikali Berlyno vieta, kurioje įkurti penki garsūs muziejai. Laisvas laikas pietums. Po pietų vykstame link Ede. Kelionė per Vokietiją, Olandiją. Vėlai vakare atvykstame į Ede. Nakvynė 4* viešbutyje Ede.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į dalykinį susitikimą Ede (10 – 14 val). Po susitikimo laisvas laikas Ede pietums. Po pietų vykstame į Amsterdamą. Vakare atvykstame į Amsterdamą. Nakvynė 4* viešbutyje Amsterdame.

4 diena. Pusryčiai. Vykstate į dalykinį susitikimą Amsterdame (10-14 val.). Po susitikimo ekskursija Amsterdame su vietiniu gidu (rusų kalba). Amsterdamas – tai tarsi didelis ir kupinas netikėtumų miestas - muziejus po atviru dangumi, kur puikiai jaučiama istorijos bei šiuolaikinio gyvenimo harmonija. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Dam aikštę, Karalių rūmus, Naująją katedrą, Singel kanalo gėlių turgų. Pagal galimybę, savivaldybės pastatų apžiūra iš išorės. Vakarop išvykstame namų link. Kelionė per Olandiją, Vokietiją. Nakvynė 3* viešbutyje prie Magdeburgo Vokietijoje.

5 diena. Pusryčiai. Tęsiame kelionę per Vokietiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!