Druskininkai ir pažintis su inteligentiškuoju golfu

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės kaina: 0 €

Anskti ryte išvykstame Druskininkų link. Atvykę pasivaikščiosime Vilniaus alėja, Druskonio ežero pakrante, ragausime Grožio šaltinio vandens. Pageidaujantieji galės apsilankyti M.K.Čiurlionio memorialiniame muziejuje.* Susipažinę su miesto įžymybėmis galėsite pažvelgti į Druskininkus tarsi iš paukščio skrydžio! Kelsimės vieninteliu Lietuvoje Lynų kelio*, kur kelionės metu pro keltuvo langus išvysite žaliuojančius kurorto miškus, Nemuno upės vingius, dar neregėtą miesto panoramą.

Vykstame į pirmąjį Lietuvoje škotiško stiliaus golfo aikštyną „Vilkė“*, kuris užima apie 65 ha plotą. Čia puikiai praleisime laiką, atsipūsime gamtos apsuptyje, pailsėsime nuo kasdienių rūpesčių, įgysime žinių apie golfą ir pramoksime jį žaisti. Sužinosite įdomių faktų apie golfą, būsite supažindinti su šio žaidimo taisyklėmis, inventoriumi, istorija, golfo etiketu ir aprangos kodu. Žaidimo metu išbandysite savo rankos taiklumą tolimojo mušimo ir ridenimo aikštelėje. Pietūs* golfo aikštyno „Vilkė“ restorane.

Kelionę vainikuos apsilankymas „Alitos“ gėrimų gamykloje* arba Totoriško pyrago – šimtalapio degustacijoje* (priklausomai nuo to, ką pasirinks grupė ir nuo lankomų objektų užimtumo).

Ekskursijos „Alitos“ gėrimų darykloje sužinosime, kaip gimsta putojantys vynai ir stiprieji gėrimai. Apsilankę gamybos cechuose turėsite unikalią galimybę pamatyti skirtingus gamybos procesus, paklausyti pasakojimų apie gėrimų kilmę, istoriją bei gamybos technologijas. Antroji pažintinės programos „Alitoje“ dalis – gėrimų degustacija. Jos metu atrasite gurmanišką gėrimų pasaulį, suprasite skonio ir aromato subtilybes. Susipažinsite su kiekvieno degustuojamo gėrimo kilme, istorija, gamybos technologija ir vartojimo tradicijomis.

Pasirinkus šimtalapio degustaciją, iš pradžių vyksime į Raižius. Ekskursija Raižiuose – nuo seno totorių apgyvendintame kaime. Čia vietinis gidas, tikras totoris, papasakos apie bendruomenės istoriją, islamo tradicijas ir papročius. Aplankysite totorių maldos namus – mečetę. Greta Raižių mečetės neseniai įsikūrusiuose musulmonų bendruomenės namuose Jūsų lauks karšta arbata bei kava ir totoriško pyrago – šimtalapio degustacija.
Vakarop išvykstame namų link.

Pasirinktinai galima lankyti:

M.K.Čiurlionio memorialinis muziejus: 2,00 EUR/asm., turintiems lengvatą 1,00 EUR; ekskursija su gidu 10,00 EUR grupei;
Lynų kelias/keltuvas į vieną pusę: 3 EUR/asm, lengvatinis bilietas nuo 2 iki 2,7 EUR/asm.
Golfo aikštynas “Vilkė”: 15-20 EUR/asm (priklausomai nuo grupės dydžio)
Pietūs Golfo aikštyno “Vilkė” restorane: 10 – 12 EUR/asm (priklausomai nuo grupės dydžio)
Ekskusija Raižiuose ir totoriško pyrago degustacija: 9 EUR/asm.
“Alitos” gėrimų degustacijų kainos: www.alita.lt

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!