Liubekas - Legolendas - Heidės parkas

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Liubeką – Hanzos sąjungos miestą prie Travės upės, kuris įtrauktas į UNESCO sąrašą. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsime su miestu: Šv. Marijos, Šv. Petro, Šv. Egidijaus, Šv. Jokūbo ir Šv. Jėzaus Širdies bažnyčios, miesto vartai, katedra, rotušė, rašytojo Tomo Mano namai dar vadinami Budenbrokų namais. Aplankysime seniausią marcipanų parduotuvę „Niederegger“ dėl kurios Liubeckas dar vadinamas „marcipanų sostine“. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Daniją. Apsilankysime Legolende* – šeimos laisvalaikio parke, žaidimų ir lego kaladėlių karalystėje. Čia rasite 20 kartų sumažintas pastatų kopijas: garsiausi rūmai bei miestų kvartalai, pilys, kaimeliai ir kt. Galėsite paplaukioti valtimis, pavairuoti elektromobilį, aplankyti indėnų miestą ir tapti aukso ieškotojais, konstruoti lego salėse, stebėti 3D kino filmus. Taip pat Jūsų lauks “ Piratų“, „Vaizduotės“ bei „Nuotykių“ šalys. Išvykimas iš Legolendo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Heidės parką*. Dieną praleisime didžiausiame Šiaurės Vokietijoje laisvalaikio ir pramogų parke. Čia 85 hektarų plote rasite įvairiausių pramogų skirtų vaikams ir suaugusiems. Mažieji galės pasisupti „kavos puodeliuose“, karuselėse“, pavairuoti senovinius automobilius, pasivaikščioti Heidės kaimelyje, plaukti plaustais ir kt. Vyresniesiems skirti atrakcionai: „Didžioji kilpa“, „Dykumų ralis“, „Kolosas“, “Šauksmas“, „Limitas“, „Raftingas“, „Krakas“ ir kt.. Aplankysime „Piratų“ bei „Madagaskaro“ šou. Vakare išvykstame į Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!