Į Mažosios Lietuvos pasienį

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės kaina: 0 €

Keliausime vaizdingu Panemunės keliu į Mažąją Lietuvą, kuri prasideda vos tik pravažiavus Jurbarką. Prie Smalininkų teks stabtelėti, o tiksliau sakant, būsime sustabdyti Mažosios Lietuvos pasienio muitininkų. Miestelyje mūsų lauks teatralizuota programa* – patirsime šimto metų senumo pasienio subtilybių ir suktybių gyvenimą.

Lietuvininkų valgius ragausime Mociškių palivarke*: sotus mažlietuviškas šiupinys, kafija su tradiciniu kuchenu – štrudeliu. Sodybos šeimininkai, įsikūrę prie Jūros upės, puoselėja ne tik Mažosios Lietuvos tradicijas, bet yra ir puikūs bitininkai. Šlakelio medaus tikimės ir mes. Na o pakeliui stabtelėsime apžiūrėti Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčios, garsėjančios vargonų muzikos koncertais.

Vilkyškių miestelio įžymybė - 18 kamienų Raganų eglė. Iki žaliaskarės keliausime miško keliuku apie vieną kilometrą.

Bitėnuose lankysimės Mažosios Lietuvos kultūros židinyje - spaustuvininko Martyno Jankaus muziejuje* ir Mažosios Lietuvos paveikslų sode po atviru dangumi. Šalia - unikali baltųjų gandrų kolonija. Pušyse įsikūrę gandrai džiugina Bitėnus, nes gandrų čia daugiau nei kaime gyventojų...

Pasukus atgalios – pabuvosime Jurbarko dvarvietėje.

Pasirinktinai galima lankyti:

Teatralizuota programa Smalininkuose –8 EUR/asm, su nuolaida – 4 EUR/asm; trukmė - 2 val.
Mociškių palivarko vaišės – 6 EUR/asm; trukmė – 1,5 val.
Martyno Jankaus muziejaus ekspozicijos lankymas – 1EUR/asm, su nuolaida 0,5 EUR. Vietinis gidas – 10 EUR/grupei (10 asm).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!