Įspūdinga kelionė į Neapolį kolektyvams (lėktuvu)

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Skrydis Kaunas – Neapolis. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį Neapolyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Vezuvijų ir Pompėją. Vingiuotu, siauru keliu kylame į kalną kol pasiekiame didingąjį Vezuvijaus ugnikalnį, kuris išsiveržęs 79 m. po storu pelenų sluoksniu palaidojo netoliese esančią Pompėją, taip išsaugodamas miestą ateities kartoms. Palikę autobusą, pėsčiomis lipame pasigrožėti Vezuvijaus krateriu* ir nuostabia Viduržemio jūros bei Neapolio panorama. Nusileidę nuo kalno, vykstame į muziejų po atviru dangumi – Pompėją*. Atrodo lyg gyvenimas nutrūko vakar ir beveik niekas per 2 000 metų nepasikeitė. Gatvelės grįstos lavos akmenimis, namai dekoruoti freskomis, gausu kepyklų, tavernų, pirčių, teatrų, šventyklų, net viešnamių. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Pažintis su Neapolio senamiesčiu, kuriame daug istorinių pastatų, rūmų, bažnyčių ir kitų lankytinų objektų. Istorinis miesto centras ne tik laikomas didžiausiu Europoje, bet taip pat įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Ekskursijos metu apžiūrėsime įspūdingą pilį Nuovo Kastelo bei Santa Maria Assunta katedrą, apsilankysime Plebiscito aikštėje, kurioje įkurtas operos teatras San Catlo, taip pat grožėsimės karališkaisiais Burbonų rūmais. Pasivaikščiosime Santa Lucia uoste, kuris apdainuotas garsioje neapolietiškoje dainoje. Laivas laikas, kurio metu galėsite paskanauti tradicinių itališkų patiekalų. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Sorento – Neapolio įlankoje, esantį kurortinį miestelį, įsikūrusį ant uolos. Sorento miestas garsėja įspūdingu senamiesčiu, gražia panorama. Čia daugybė kavinių, restoranų bei suvenyrinių parduotuvių, gausu vietos rankdarbių: keramikos, nėrinių ir papuošalų su inkrustacijomis. Laisvas laikas. Važiuojant į pietus nuo Sorento, prasideda vaizdingas maršrutas Amalfio pakrante, kurioje išsidėstę jaukūs miestukai ir įspūdingi paplūdimiai. Atvykstame į Positano, kuris Amalfio respublikos laikais buvo svarbus uostamiestis. Ant kalvos įsikūręs miestelis keliautojus vilioja baltutėliais kaskadomis šlaite išsidėsčiusiais namais ir laiptų gausa. Neretai šis miestukas vadinamas fotogeniškiausiu Amalfio pakrantės perlu. Laisvas laikas pasivaikščiojimui siauromis, vingriomis miestelio gatvelėmis. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Vykstame į oro uostą. Skrydis Neapolis – Kaunas.

Dėmesio! Kelionės trukmę bei kelionės programą galima keisti ir derinti prie jūsų poreikių ir pageidavimų. Taip pat galime užsakyti aukštesnės klasės viešbutį bei pasirinktą maitinimą (tik pusryčius, pusryčius ir vakarienes arba pilną maitinimą – pusryčius, pietus bei vakarienes). Pageidaujantiems rezervuojame konferencijų salę su reikiama įranga renginiams bei verslo susitikimams.

Pageidaujantiems už papildomą mokestį šios kelionės metu galime užsakyti:

  • Bilietus į tuo metu vykstančius koncertus baleto/operos pasirodymus.
  • Plaukimą laivu Amalfio pakrante.
  • Ekskursiją vyninėje su vyno degustacija.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!