Savaitgalis Nidoje 2 d.

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės kaina: 111.2 €

1 diena. Ryte išvykstame link Klaipėdos. Keltu keliamės į Smiltynę. Važiuodami link Nidos susipažinsime su pamaryje įsikūrusia gražia gyvenviete Juodkrante. Tai viena iš seniausių Kuršių nerijos gyvenviečių ir antroji pagal dydį Neringos mieste. Juodkrantėje pasivaikščiosime po senąjį vilų kvartalą, grožėsimės skulptūrų ekspozicija Kuršių marių pakrantėje bei lankysimės legendomis apipintame Raganų kalne. Pakeliui sustosime Naglių gamtos rezervate*, kur grožėsimės įspūdingomis Pilkosiomis (Mirusiomis) kopomis, kurios yra įtrauktos į pačių gražiausių vietų Lietuvoje sąrašą. Atvykstame į Nidą. Laisvas laikas. Pageidaujantiems - plaukimas* jūriniu buriniu laivu-jachta "Lana". Tai įspūdinga 1 val. trukmės kelionė laivu po Kuršių marias iki Parnidžio kopos, Didžios kopos, sienos su Kaliningrado sritimi. Nakvynė viešbutyje Nidoje ar jos apylinkėse.

Pageidaujantys galės savarankiškai apsilankyti T. Mano muziejuje*, Žvejo sodyboje*, Kuršių Nerijos istorijos muziejuje*, užlipti ant Urbo kalno ir pasigrožėti Nidos švyturiu ar pamatyti Parndižio kopą su įspūdingu saulės laikrodžiu-kalendoriumi.

2 diena. Pusryčiai. Šį pusdienį irgi skirsime nuostabiems Kuršių nerijos peizažams bei poilsiui ir pramogoms prie jūros. Po pietų išvykstame namų link.

Mokami objektai:

  • Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~7 EUR/asm.
  • Rašytojo Tomo Mano muziejus ~2,50 EUR/asm., lengvatinis ~1 EUR/asm.
  • Kuršių Nerijos Istorijos muziejus ~2 EUR/asm., lengvatinis ~1 EUR/asm.
  • Nidos žvejo etnografinė sodyba ~1 EUR/asm., lengvatinis ~0,50 EUR/asm.
  • (Bendras bilietas į tris muziejus ~4 EUR/asm.).
  • Naglio gamtos rezervatas ~5 EUR/asm.
  • Plaukimas jūriniu buriniu laivu-jachta "Lana" ~10 EUR/asm.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!