Paryžius - Atlanto pakrantė - Luaros slėnio pilys

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkija. Trumpas sustojimas Varšuvoje, kurio metu aplankome Karališkajį parką, žinomą „Lazienki“ pavadinimu. Pats parkas buvo suprojektuotas XVII a. Liubomirskių šeimos pageidavimu, o paskui jį įsigijo Stanislovas Augustas Poniatovskis tais pat metais, kai buvo išrinktas karaliumi. Lazienki parkas susijungia su Karališkaisiais Rūmais, oranžerijomis, šventyklomis, amfiteatru ir vandens bokštu. Čia atvykę Šopeno muzikos gerbėjai apžiūrės kompozitoriaus garbei pastatytą paminklą ir galės pasiklausyti jo muzikos. Nakvynė viešbutyje Lenkijos –Vokietijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į istorinį Saksonijos lopšį – Meiseno miestą, išsidėsčiusį Elbės upės slėnyje. Meisenas garsus savo porcelianu: daugiau nei prieš 300 metų slaptai viduramžių Albrechtsburgo pilyje buvo įsteigta pirmoji Europoje porceliano manufaktūra. Ji egzistuoja iki šiol, o Meiseno porcelianas gaminamas rankomis ir dėl to yra labai vertinamas. Porceliano dirbtuvių lankymas*. Toliau pažintis su Meiseno senamiesčiu: Albrechtsburgo pilies kalnas, katedra, rotušė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Vokietijos –Prancūzijos pasienyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė į Reimsą – Šampanės provincijos sostinę ir Prancūzijos valdovų karūnacijos miestą. V a. šiame mieste Šv. Remigijus pakrikštijo Chlodvigą ir vėliau visi Prancūzijos karaliai būdavo karūnuojami Reimso katedroje. Reimse buvo karūnuoti 32 Prancūzijos valdovai. Reimse ir jo apylinkėse gaminamas taurusis gėrimas – šampanas, kurio per metus čia pagaminama apie 430 mln. butelių. Esant galimybei, šampano degustavimas*. Išvykstame į Paryžių. Ekskursija autobusu: Bastilijos aikšte su Liepos kolona ir Bastilijos Opera. Kelionė į Le Defance. Pravažiuosime Santarvės aikštę, Eliziejaus laukus, Šarlio de Golio aikštę su žymiąją Triumfo arka. Atvykstame į Le Defance - prancūzišką Ameriką, pribloškiančią savo dangoraižiais iš stiklo ir plieno konstrukcijų. Centre – Naujoji arka „Defanso galva“. Didinga miesto panorama nuo Eifelio bokšto*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Viešuoju transportu* vykstameį Paryžiaus Meką - Monmartro rajoną: Šventosios Širdies bažnyčia, Tertre aikštė, Mulen Ružas. Ekskursija po istorinį miesto centrą: Site sala su žymiąja Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai, Rotušė, Lotynų kvartalas, garsėjantis nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Panteonas – žymių žmonių amžino poilsio vieta, Liuksemburgo sodai, Ž. Pompidu centras, Tiuleri sodai, Rivoli gatvė. Laisvas laikas, kurio metu siūloma apsilankyti Invalidų komplekse**, kuriame ilsisi Napoleono palaikai, aplankyti O.Rodeno muziejų** arba išgerti puodelį kavos vienoje iš jaukių Paryžiaus kavinių. Romantiškas plaukimas laivu Senos upe*. Vakare pageidaujantys galės aplankyti Mulen Ružą **. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai.Vykstame į Versalį. Apsilankymas Liudviko XIV karališkoje rezidencijoje*. Rūmuose yra daug prabangių patalpų skirtų karališkosios šeimos atstovams: karalienės ir karaliaus apartamentai, karalių koplyčia, nuostabioji veidrodžių galerija, salonai su garsiausių menininkų dirbiniais. Interjeras puoštas brangiausiais paveikslais, marmurinėmis skulptūromis, dekoruotais baldais, gobelenais. Šie rūmai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Rūmų parkas su fontanais ir skulptūromis laikomas prancūziško stiliaus parkų šedevru. Išvykstame į šalies didybė menantį Luaro slėnį. Atvykstame į Šamboro pilį* - patį didžiausią ir gražiausią renesansinio stiliaus architektūros šedevrą. Šamboro pilis yra įsikūrusi gana nuošalioje vietoje, kadaise ji buvo naudota kaip karališkoji medžioklės rezidencija. Ambuaz – ant kalvos įsikūrusi pilis-tvirtovė. Pilies šv.Huberto koplyčioje yra palaidotas žymusis renesanso laikotarpio genijus Leonardas da Vinčis. Aplankome apačioje pilies įsiskūrusį Ambuaz miestelį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Luaros slėnį, kur lankysime Villandry, Šensono pilis. Renesansinė Villandry* pilaitė garsėja gražiausiais visame slėnyje spalvingais, terasomis bei geometriniais motyvais išsidėsčiusiais renesansiniais sodais* ir puikia ispaniškų baldų kolekcija. Šenonso pilis* dar vadinama Damų pilimi. Taip jau susiklostė, kad šios pilies valdovės per amžių bėgsmą buvo moterys ir kiekviena savaip paliko savo pėdsakus jos istorijoje. Vykstame link San Malo. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Keliaujame į buvusį korsarų miestą - tvirtovę – Sen Malo. Apžiūrime tvirtovę, pasivaikščiojame ant galingos gynybinės sienos Atlanto pakrantėje, nuo kurios atsiveria įspūdinga vandenyno, salų ir fortų panorama. Vykstame į Kankalį. Tai senas žvejų miestelis, garsėjantis austrių plantacijomis. Čia sužinosime apie austrių auginimą ir jas degustuosime*. Vėliau keliaujame į Sen Mišelio kalną, kur X a. benediktinų ant aukštos uolos įkurtas vienuolynas* yra laikomas vienu iš Vakarų pasaulio architektūros stebuklų, gotikinės architektūros šedevru. Gravitacinė saulės ir mėnulio traukos jėga Sen Mišelio įlankoje sukelia stipriausius Europoje potvynius ir atoslūgius. Nakvynė viešbutyje .

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Normandiją. Pažintis su Prancūzijos Atlanto pakrantės perlais. Apsilankysime Honflere, XVI – XVII amžiuose garsėjusiame kaip Amerikos užkariautojų ir tyrinėtojų uostas, išsaugojęs senamiestį ir seniausią Prancūzijoje medinę bažnyčią. Važiuosime vienu įspūdingiausių tiltų Prancūzijoje - Pont de Normandie, nuo kurio atsiveria įspūdinga miestelio ir upės panorama. Tai paskutinis tiltas, kuris kerta Senos upę prieš jai įtekant į vandenyną. Vėliau lankomės Etretat – simpatiškame ir ramiame Normandijos pajūrio kurortiniame miestelyje, apsuptame įspūdingų uolų, kuriame ilsėjosi Gi de Mopasanas ir Morisas Leblanas. Vienas įdomiausių šios vietovės reginių – „Falaise d`Aval“ uola, savo forma primenanti dramblio, įmerkusio straublį į vandenyną, figūrą. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno, kurio metu galėsite papietauti restorane, pasimėgauti nuostabiomis midijomis ir nacionaliniu šio regiono gėrimu sidru. Vakarop išvykstame Belgijos link. Nakvynė viešbutyje prie Lilio.

9 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Antverpeną - didžiausią Flandrijos regiono miestą. Jis yra vienas iš didžiausių uostų pasaulyje. Miestas garsėja kaip pagrindinis deimantų apdirbimo ir pardavimo centras. Gatvėse išvysite ne tik architektūros ir istorijos paminklus, bet ir madingas aprangos parduotuves. Tai įvairiaspalvis miestas, kuris pakerės savo kultūra ir grožiu. Pažintis su miestu: Rubenso namas-muziejus, Dievo motinos katedra, kurioje puikuojasi Rubenso darbai, gražioji Šv. Jokūbo bažnyčia,kurioje palaidotas pats Rubensas, pagrindinė Meir gatvė, XVI a. miesto Rotušė ir daugybė gildijos pastatų, Grote Mark aikštė su Brabo fontanu. Laisvas laikas. Kelionė per Belgiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijos –Lenkijos pasienyje.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!