Prabangus savaitgalis Palangoje 2 d. (kolektyvams)

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame pajūrio link. Vykstame į Kretingos grafų Tiškevičių XIX a. dvaro rūmus. Rūmuose nuo 1992 metų veikia Kretingos muziejus, kurio eksponatai pasakoja apie buvusią Tiškevičių šlovę. Kretingos dvaro sodyba ir parkas plyti 38,5 ha plote. Parko medynų daugumą sudaro klevai, liepos, ąžuolai ir kaštonai. Įstiklintoje trijų aukštų oranžerijoje – Žiemos sode - visais metų laikais žaliuoja ir žydi egzotiški pietų kraštų augalai, čia puikiai jaučiasi ir balinių vėžliukų šeimyna bei margaspalvė papūgėlė Barbora, kuriuos Žiemos sodui padovanojo mažieji gamtos mylėtojai. Atvykstame į viešbutį Vanagupė tai prabangus, 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje, populiariausiame Lietuvos kurorte Palangoje. Atokiau nuo Palangos centro ir tik 10 min nuo Baltijos jūros ir švelnaus auksinio smėlio paplūdimių. Nemokamas apsilankymas viešbučio SPA centre. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti įvairius masažus, ar kitas grožio procedūras. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Palangoje.

2 diena. Gausūs pusryčiai viešbučio restorane. Nemokamas apsilankymas viešbučio SPA centre. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti įvairius masažus, ar kitas grožio procedūras. Apie pietus atvykstame į didžiausią Europoje japonišką sodą, kuris užima 16 ha plotą. Sodas sukurtas ir tebekuriamas pagal senąsias japoniško sodo tradicijas, atkartojant natūralią gamtą, kur nė vienas elementas neturi išsiskirti. Svarbiausia – subalansuota visuma ir dermė. Tai – susikaupimo ir savęs pažinimo vieta. Čia auga tūkstančiai bonsai medelių, sakuros, sodą puošia tvenkiniai, akmenys. Arbatos namelyje pasimėgausite japoniška žaliąja arbata, pamaitinsite laimę nešančius japoniškus karpius. Pietums užsuksime į „Vienkiemio karčemą“*, kur Jūsų lauks tikras skrandžių išbandymas, galėsite paragauti tradicinių žemaitiškų valgių. Kelionė. Vakarop grįžtame namo.

Dėmesio! Kelionės trukmę bei kelionės programą galima keisti ir derinti prie jūsų poreikių ir pageidavimų. Taip pat galime užsakyti pasirinktą maitinimą (tik pusryčius, pusryčius ir vakarienes arba pilną maitinimą – pusryčius, pietus bei vakarienes). Pageidaujantiems rezervuojame konferencijų salę su reikiama įranga renginiams bei verslo susitikimams.

Pageidaujantiems už papildomą mokestį šios kelionės metu galime užsakyti:

  • Bilietus į tuo metu vykstančius koncertus.
  • Ekskursiją Klaipėdos senamiestyje.
  • Ekskursiją alaus darykloje ir alaus degustaciją Klaipėdoje.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!