Pramogos Taline 2 d. (kolektyvams)

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją ir Estiją. Po pietų atvykstame į Estijos sostinę Taliną. Aplankysime „Hidrolėktuvų uosto muziejų“*. Tai interaktyvus, unikalios koncepcijos ir analogo pasaulyje neturintis muziejus, supažindinantis lankytojus su laivybos praeitimi ir dabartimi. Pamatysime įvairių epochų laivus, iš kurių vienas yra seniausias povandeninis laivas „Lembit“, karo laikų minas ir torpedas, sunkiuosius pabūklus, navigacinius įrenginius ir ženklus. Pasimatuosime jūreivių uniformas ir su jomis galėsite įsiamžinti ar pabūti karo lakūnais bei išbandyti skrydžio simuliatorių. Vėliau ekskursija pėsčiomis viduramžių gynybine siena apjuostame Talino senamiestyje. Pamatysime XIV a. pastatytą rotušę, ant kurios bokšto įsitaisęs Talino simbolis Senasis Tomas, o prie įėjimo į bokštą įsikūrusi viduramžių taverna „Trys Drakonai“. Lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele pasieksime Aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo pastatyta tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime XIII a. statytą Domo katedrą ir žymiai naujesnę Aleksandro Nevskio stačiatikių katedrą. Žemutinį Taliną apžiūrėsime iš apžvalgos aikštelių, o ten pateksime leisdamiesi Ilgosios Kojos gatve. Žemutinis Talinas – viduramžių pirklių miestas. Čia pamatysime daugybę išlikusių pirklių pastatų, gildijų rūmus, ir „viduramžių švyturiu“ vadinamą Šv. Olafo bažnyčią. Po ekskursijos – laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti viename iš viduramžių restoranų ar viduramžių tavernoje, kur sriubą iš dubenėlio turėsite gerti, nes šaukšto niekas neduos, o sūdytus agurkus kubile turėsite susižvejoti patys. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Pusryčiai. Apsilankysime Talino televizijos bokšte*. Tai aukščiausias pastatas Estijoje, kuri aukštis sieka 314 metrų. Pasigrožėsime nuostabiais panoraminiais vaizdais iš 170 m. esančio restorano ir terasos 22 aukšte. Susipažinsite su interaktyvia multimedija, pristatančią Estiją ir Taliną. Laisvas laikas, kurio metu galite pasirinkti siūlomas pramogas (žr. sąrašą apačioje). Po pietų išvykstame namų link. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Dėmesio! Kelionės trukmę bei kelionės programą galima keisti ir derinti prie jūsų poreikių ir pageidavimų. Taip pat galime užsakyti aukštesnės klasės viešbutį bei pasirinktą maitinimą (tik pusryčius, pusryčius ir vakarienes arba pilną maitinimą – pusryčius, pietus bei vakarienes). Pageidaujantiems rezervuojame konferencijų salę su reikiama įranga renginiams bei verslo susitikimams.

Pageidaujantiems už papildomą mokestį šios kelionės metu galime užsakyti:

Apsilankymą „Kalev” šokolado fabrike su galimybe dalyvaugti šokolado gaminimo pamokoje;

Apsilankymą Švento Olafo bažnyčioje, iš kurios 159 metrų aukščio bokšto atsiveria įspūdingas vaizdas. Be to, ji garsėja ir tuo, jog 15 – 16 amžiuose tai buvo pats aukščiausias pastatas visame pasaulyje!

Apsilankymą naktiniuose klubuose ir baruose;

Apsilankymą Kadriorgo rūmuose ir parke;

Asilankymą Energetikos mokslo centre*, įsikūriusiame istorinėje 100 metų senumo elektros jėgainėje. Čia galėsite pasijausti pasaulio kūrėjais ir išbandyti apie 130 interaktyvių eksponatų. Vienas populiariausių eksponatų – žaibų mašina. Organizuojami virtualūs turai į Platoną, Jupiterį, Marsą ar kitas planetas.

Nuvykti į Tartu, kur apsilankysite Ahha mokslo centre*, kuriame daugumą eksponatų galima paliesti rankomis ir išbandyti jų veikimą patiems, apsilankyti planetariume**, laboratorijose, 4D kino teatre**, skrydžių simuliatoriuje** ir kituose centro renginiuose.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!