Nepamirštamas savaitgalis Lietuvos pajūryje (kolektyvams)

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Ryte išvykstame link Klaipėdos. Keltu keliamės į Smiltynę. Važiuodami link Nidos susipažinsime su pamaryje įsikūrusia gražia gyvenviete Juodkrante. Tai viena iš seniausių Kuršių nerijos gyvenviečių ir antroji pagal dydį Neringos mieste. Juodkrantėje grožėsimės skulptūrų ekspozicija Kuršių marių pakrantėje bei lankysimės legendomis apipintame Raganų kalne. Pakeliui sustosime Naglių gamtos rezervate*, kur grožėsimės įspūdingomis Pilkosiomis (Mirusiomis) kopomis, kurios yra įtrauktos į pačių gražiausių vietų Lietuvoje sąrašą. Atvykstame į Nidą. Ekskursija, kurios metu pasivaikščiosime pakrantės promenada, apžiūrėsime Nidos etnografines kapines ir krikštus, grožėsimės Nidos evangelikų liuteronų bažnyčia, turėsime galimybę nusifotografuoti prie skulptūros Vytautui Kernagiui atminti. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba tolimesnei pažinčiai su Nida. Pageidaujantys savarankiškai galės užkopti ant Parnidžio kopos, kur atsiveria įspūdinga Kuršių marių, Baltijos jūros bei Nidos panorama. O taip pat turės galimybę apžiūrėti ir saulės laikrodį. Vakarop išvykstame į Klaipėdą. Nakvynė viešbutyje Klaipėdoje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija Klaipėdos senamiestyje, kurios metu grožėsimės fachverkiniais namais, apsilankysime miesto širdyje – Teatro aikštėje, kurioje pamatysime Simono Dacho skulptūrą „Taravos Anikė“. Taip pat pamatysime menininkų kiemelius bei Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusią skulptūrą „Katinas su džentelmeno veidu" ir atrasime „paslaptingąjį peliuką" bei sužinosime kokių galių jis turi. Vykstame Palangos link. Pakeliui sustosime Pajūrio regioniniame parke esančiame Olando kepurės kraštovaizdžio draustinyje. Ledynas, atsitraukdamas suformavo moreninį gūbrį, kurio aukščiausia viršūnė pajūryje vadinama Olandų kepurės kalnu. Čia į jūrą žvelgsite nuo 20 metrų aukščio skardžio. Atvykus į Palangą apžvalginė ekskursija po vasaros sostinę arba laisvas laikas skirtas poilsiui ir maudynėms Baltijos jūroje. Pageidaujantys galės apsilankyti grafo Tiškevičiaus dvaro rūmuose esančiame gintaro muziejuje* ir botanikos parke. Palangos botanikos parko plotas siekia iki 100 ha su medelynais, pievomis, gėlynais, vandens telkiniais. Pageidaujantys galės apsilankyti ir Birutės kalne – tai aukščiausia Palangos kopa, jau nuo XVII a. pažymėta visuose stambesniuose žemėlapiuose. Birutės kalno pavadinimas siejamas su romantiška legenda apie šventą ugnį kūrenusią vaidilutę Birutę, kunigaikščio Kęstučio žmoną ir Vytauto motiną. Vakare išvykstame namų link.

Dėmesio! Kelionės trukmę bei kelionės programą galima keisti ir derinti prie jūsų poreikių ir pageidavimų. Taip pat galime užsakyti aukštesnės klasės viešbutį bei pasirinktą maitinimą (tik pusryčius, pusryčius ir vakarienes arba pilną maitinimą – pusryčius, pietus bei vakarienes). Pageidaujantiems rezervuojame konferencijų salę su reikiama įranga reginiams bei verslo susitikimams.

Pageidaujantiems už papildomą mokestį šios kelionės metu galime užsakyti:

  • Ekskursijas Neringos muziejuose su vietiniais gidais.
  • Ekskursiją po "Švyturio" alaus daryklą ir alaus degustaciją Klaipėdoje.
  • Koncertų, teatro, varžybų ar kitų kelionės metu vykstančių renginių bilietus.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!