Savaitgalis Nidoje 3 d.

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės kaina: 0 €

1 diena. Ryte išvykstame link Klaipėdos. Keltu keliamės į Smiltynę. Važiuodami link Nidos susipažinsime su pamaryje įsikūrusia gražia gyvenviete Juodkrante. Tai viena iš seniausių Kuršių nerijos gyvenviečių ir antroji pagal dydį Neringos mieste. Juodkrantėje pasivaikščiosime po senąjį vilų kvartalą, grožėsimės skulptūrų ekspozicija Kuršių marių pakrantėje bei lankysimės legendomis apipintame Raganų kalne. Pakeliui taip pat sustosime Naglių gamtos rezervate*, kur grožėsimės įspūdingomis Pilkosiomis (Mirusiomis) kopomis ir aplinkiniu kraštovaizdžiu. Pilkosiomis šios kopos vadinamos dėl vyraujančios pilkšvos augalijos spalvos, be to jos yra įtrauktos į pačių gražiausių vietų Lietuvoje sąrašą. Atvykstame į Nidą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje vienoje iš Neringos gyvenviečių.

2 diena. Pusryčiai. Šią dieną skirsime nuostabiems Kuršių nerijos peizažams bei poilsiui. Į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įrašyta Kuršių nerija – vienas gražiausių ir unikaliausių ne tik Lietuvos, bet ir Europos gamtovaizdžių. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys galės savarankiškai apsilankyti T. Manno muziejuje*, Žvejo sodyboje*, Kuršių Nerijos istorijos muziejuje*, užlipti ant Urbo kalno ir pasigrožėti Nidos švyturiu ar pamatyti Parndižio kopą su įspūdingu saulės laikrodžiu-kalendoriumi. Pageidaujantiems siūlome plaukimą* jūriniu buriniu laivu-jachta "Lana". Tai įspūdinga 1 val. trukmės kelionė laivu po Kuršių marias iki Parnidžio kopos, Didžios kopos bei sienos su Kaliningrado sritimi. Nakvynė tame pačiame viešbutyje vienoje iš Neringos gyvenviečių.

3 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui prie jūros. Po pietų išvykstame namų link. Pakeliui sustosime prie vienos seniausių Lietuvoje žinomų pilkųjų garnių ir didžiųjų kormoranų kolonijos. Šią koloniją žmonės stebi net nuo XIX a. pabaigos ir šiuo metu ji yra viena didžiausių tokių kolonijų Lietuvoje. Perinčių kormoranų porų skaičius varijuoja apie 3 tūkstančius, o garnių apie 200 porų jau kelerius metus. Vakare grįžtame namo.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

mob.tel: +370 652 53919 El.paštu: info@travelis.lt

Domina ši kelionė?

Drąsiai klauskite

Įsiminti kelionę!

Norite įsiminti kelionę vėlesnei peržiūrai? Įveskite savo el.pašto adresą ir išsiųsime Jums šį pasiūlymą!